Meist

Digisec OÜ alustas tegevust aastal 2012 Tartus. Tänaseks pakume oma teenuseid üle Eesti.

Ettevõtte asutajateks on inimesed kes on eelnevalt töötanud pääste, korrakaitse, infotehnoloogia ja nendega seonduvatel tegevusaladel.

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele peamiselt kombineeritud teenuseid ja erilahendusi mida suurettevõtted ei paku.

Meie peamine trump on personaalne lähenemine kliendi vajadustele ja konkurentsivõimeline hind tänu suure juhtimisstruktuuri puudumise tõttu.

Meie teenused on innovaatlikud ja kohati ületame tehnilise võimekuse poolest suurettevõtteid.

Enamuste klientide jaoks oleme loonud nn rätseplahenduse kus erinevate teenuste ja kombineeritud IT lahendustega oleme loonud täiesti uue ja mugava teenustepaketi.

2019 aastal võtsime kasutusele just valminud uue andmekeskuse kus toimub meie teenustega seotud elektrooniliste signaalide vastuvõtmine, töötlemine, edastamine jne.

Uue andmekeskuse valmimisega oleme suutelised pakkuma täiesti uudseid ja innovaatilisi videovalve lahendusi, samuti oleme peatselt välja tulemas täiesti uudsete tehnilise valve lahendustega mida pole varem nähtud.

Ja ei saa muidugi mainimata jätta, et meid tuntakse kui ettevõtet kes lahendab tehnilised probleemid mida keegi teine ei ole suutnud.

Meie töös on õnneks igapäevane, et peame kellegi keerulise ülesehitusega süsteemi tööle panema või veidi ümber ehitama ja meile meeldib see.

Kui vajad kiiret professionaalset ja personaalse lähenemisega partnerit kellega koostööd teha siis me ootame Sinu e-kirja või kõnet.